Zápasy tento týždeň

Dnes - sobota, 1. október 2016

U11 10:00 OFK - SDM Domino

U9 11:15 OFK - SDM Domino

U10 11:15 OFK - SDM Domino

B_ 15:30 OFK - ŠK Kaplna

Zajtra - nedeľa, 2. október 2016

SŽ 9:30 ŠK Vrakuňa - OFK

SD 10:30 OFK - FK Rača

MŽ 11:30 ŠK Vrakuňa - OFK

A_ 15:30 FC Malacky - OFK

Pondelok, 3. október 2016

OB 18:00 Miloslavov - OFK

Utorok, 4. október 2016

- žiaden zápas

Streda, 5. október 2016

- žiaden zápas

Štvrtok, 6. október 2016

- žiaden zápas

Piatok, 7. október 2016

- žiaden zápas

Hlavní sponzori

Rozpis DZ jeseň 2016

Rozpis domácich zápasov jeseň 2016

Rozpis domácich zápasov si môžete pozrieť resp. vytlačiť. Prípadné zmeny budú priebežne aktualizované.

Rozpis DZ si môžete pozrieť tu ....

Rozpis TJ jeseň 2016

Rozpis tréningových plôch od 1. augusta 2016

Od 1. augusta 2016 je platný nový rozpis TJ a tréningových plôch, za dodržiavanie ktorého sú zodpovední tréneri jednotlivých družstiev.

Rozpis TJ si môžete pozrieť tu ....

Aktuality

NAŠI NOVÍ SPOLUHRÁČI

Nábor 2016

V pondelok 12.9.2016 sme organizovali nábor detí do našich mládežníckých družstiev. Je potešujúce, že na štadión OFK si našlo cestu až 28 nových záujemcov o náš dres. Chlapci a jedno dievča sa popasovali s pripravenými testami, ktoré overili ich pohybové a futbalové schopnosti. Trénersky tím tak získal základné informácie o všetkých deťoch a po vyhodnotení testov bude rodičom oznámené, do ktorého družstva bolo ich dieťa zaradené.
Veríme, že sa našim novým spoluhráčom bude u nás páčiť a šport - futbal v OFK, bude pre nich zmysluplne strávený voľný čas.

Zaradenie do družstiev:

Škôlka (Košč MT: +421 907 177 123) utorok 17.00 :

Martinkovič Maroš, Žernovič Patrik, Sadloň Filip, Linka Alexander, Tardík Tobias, Hrazdílek Jakub, Mikulášik Martin, Bánoczký Tomáš, Solarz Filip, Krčmár Tomáš, Žernovič Tomáš, Chovanec Tomáš, Chovanec Filip

Predprípravka (Balga MT: +421 911 872 207) streda 18.00:

Anraško Adam, Schwarz Lukáš, Hošek Teodor, Škorvala Patrik, Žernovič Adam, Schwarz Denis, Kadlub Samuel, Kubica Adam

Prípravka U9 (Reffek MT: +421 948 171 818) streda 17.00:

Čikeš Adam, Benko Michal

Prípravka U10 (Balga MT: +421 911 872 207) streda 16.30:

Tkáčová Viktória, Pál Michal

Výsledky posledných odohraných zápasov

A mužstvo:
25.09.2016 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:0 (1:0)

Góly OFK: Nespešný, Stankovič

Muži B: 24.09.2016 Mariathal Bratislava - OFK Dunajská Lužná 1:4 (0:2)
Góly: Csiba 2, Reffek 2

St. dorast: 25.09.2016 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 5:0 (4:0)
Góly:

St. žiaci: 24.09.2016 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 3:2 (1:0)
góly: Križan 2, Nasarik

Ml. žiaci: 24.09.2016 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 1:3 (0:1)
góly: Domian

Ženy: 25.09.2016 Spartak Trnava B - OFK Dunajská Lužná 1:5 (1:3)
góly: Valášková 2, Adámiková 2, Fehérová

Prípravka U11: 27.09.2016 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 1:14 (1:4)
góly: McDonnell

Prípravka U10: 27.09.2016 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 5:0 (1:0)
góly: Baláž 2, Škurla 2, Štrajt

Prípravka U9: 27.09.2016 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 3:1 (1:0)
góly: Cserepkai 2, Komár

Najbližšie zápasy podľa družstiev

A

10.kolo Ne 02.10.2016 15:30 FC Malacky - OFK Dunajská Lužná

11.kolo Ne 09.10.2016 15:30 OFK Dunajská Lužná - FK Inter

B

6.kolo So 01.10.2016 15:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Kaplna

7.kolo Ne 09.10.2016 15:30 ŠK Hamuliakovo - OFK Dunajská Lužná

SD

10.kolo Ne 02.10.2016 10:30 OFK Dunajská Lužná - FK Rača

11.kolo So 08.10.2016 13:00 FC Rohožník - OFK Dunajská Lužná

10.kolo Ne 02.10.2016 9:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná

11.kolo So 08.10.2016 10:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka

10.kolo Ne 02.10.2016 11:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná

11.kolo So 08.10.2016 12:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka

U11

5.kolo So 01.10.2016 10:00 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino

6.kolo So 08.10.2016 9:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná

U10

5.kolo So 01.10.2016 11:15 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino

6.kolo So 08.10.2016 10:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná

U9

5.kolo So 01.10.2016 11:15 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino

6.kolo So 08.10.2016 11:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná

Že

7.kolo So 08.10.2016 15:00 OFK Dunajská Lužná - TJ Kopčany

8.kolo Ne 16.10.2016 11:00 FC Čaka - OFK Dunajská Lužná

OB

03.10.2016 18:00   Miloslavov - OFK Dunajská Lužná

10.10.2016 18:00   OFK Dunajská Lužná - Vrakuňa


TIPOS III. liga Bratislava

Tipos III. liga Bratislava

9.kolo (24.-25. 09. 2016)

PŠC Pezinok -ŠK Báhoň 2:5(0:1)
FC Malacky -Inter Bratislava 0:2(0:0)
OFK Dun.Lužná -Rača Bratislava 2:0(1:0)
ŠK Bernolákovo -ŠK Tomášov 0:8(0:4)
Ivanka pri Dunaji-Dev.Nová Ves 2:1(0:0)
FK Vajnory -Kráľová p/Senci 9:0(3:0)
Most p.Bratislave-FC Rohožník 0:3(0:2)
ŠK Lozorno -TJ Rovinka 1:1(0:0)

Tabuľka jeseň 2016/2017

1.Inter Bratislava 980133: 224
2.ŠK Tomášov 972030: 523
3.FC Rohožník 971123: 522
4.FK Vajnory 952221: 817
5.FC Malacky 950418:1715
6.Ivanka pri Dunaji950414:1615
7.Dev.Nová Ves 942323: 914
8.Rača Bratislava 940521:1312
9.OFK Dun. Lužná933316:1612
10.ŠK Lozorno 932412:2011
11.ŠK Báhoň 931516:1610
12.Most p.Bratislave923411:179
13.TJ Rovinka 923411:179
14.ŠK Bernolákovo 9135 7:246
15.PŠC Pezinok 9117 7:364
16.Kráľová p/Senci 9018 6:481

10.kolo (01.-02. 10. 2016)

Inter Bratislava -FC Rohožník So15:30
Dev.Nová Ves -ŠK Lozorno So15:30
ŠK Báhoň -ŠK Bernolákovo So15:30
FC Malacky -OFK Dun.Lužná Ne15:30
Rača Bratislava -PŠC Pezinok Ne15:30
TJ Rovinka -Most p.BratislaveNe15:30
Kráľová p/Senci -Ivanka pri DunajiNe15:30
ŠK Tomášov -FK Vajnory Ne15:30

Počasie Bratislava

Futbalové linky