Prípravné a turnajové zápasy - jar 2016/2017

PZ1 23.01.2017 Pondelok 19:00 OFK Dunajská Lužná - SK Pama (A) 3:4 (3:2) Csiba, Goga, Kolesár
PZ2 28.01.2017 Sobota 11:30 OFK Dunajská Lužná - Čenkovce 3:1 (1:1) Kvasňovský, Derzsi, Rypák
PZ3 01.02.2017 Streda 18:30 OFK Dunajská Lužná - MFK Rusovce 3:2 (1:0) Nespešný, Kolesár, Rypák
PZ4 04.02.2017 Sobota 11:30 OFK Dunajská Lužná - Zlaté Klasy 6:1 (5:0) Rypák 4, Ostrák, Nespešný
PZ5 07.02.2017 Utorok 18:15 OFK Dunajská Lužná - FK Nový Život 0:0 (0:0)
PZ6 11.02.2017 Sobota 11:30 OFK Dunajská Lužná - FK Veľký Meder 1:0 (1:0) Kondrlík
PZ7 15.02.2017 Streda 18:00 FK Gabčíkovo - OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:0) Šefčík
PZ8 18.02.2017 Sobota 14:00 FK Mutěnice (ČR) - OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0)
PZ9 22.02.2017 Streda 18:30 OFK Dunajská Lužná - FK Kalinkovo 5:3 (1:2) Kvasňovský 2, Kondrlík, Slávik, Szep
PZ10 25.02.2017 Sobota 11:00 OFK Dunajská Lužná - Dolná Ždaňa 0:2 (0:0)
PZ11 04.03.2017 Sobota 14:00 Uherský Brod (ČR) - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)

TIPOS III. liga Bratislava - rozpis a výsledky zápasov jar 2016/2017

16.kolo 12.03.2017 Nedeľa 14:30 ŠK Lozorno - OFK Dunajská Lužná 1:4 (0:1) Kondrlík 42', 55', 90', Kvasňovský 77'
17.kolo 19.03.2017 Nedeľa 15:00 OFK Dunajská Lužná - Most pri Bratislave 2:0 (0:0) Rypák 55', Kvasňovský 78'
18.kolo 26.03.2017 Nedeľa 15:00 FC Rohožník - OFK Dunajská Lužná 2:2 (1:2) Bartoš 10', Kondrlík 19'
19.kolo 02.04.2017 Nedeľa 16:30 OFK Dunajská Lužná - TJ Rovinka 0:0 (0:0)
20.kolo 08.04.2017 Sobota 16:30 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 2:0 (2:0)
21.kolo 15.04.2017 Sobota 17:00 OFK Dunajská Lužná - Kráľová pri Senci 9:0 (7:0) Rypák 6',21',22',43', Kondrlík 10',39',58',78', Kollár 30'
22.kolo 23.04.2017 Nedeľa 17:00 ŠK Tomášov - OFK Dunajská Lužná 5:2 (3:1) Chovanko 9', Kondrlík 76'
23.kolo 30.04.2017 Nedeľa 17:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Báhoň 2:0 (1:0) Chovanko 45',46'
24.kolo 03.05.2017 Streda 17:30 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 0:3 (0:2) Kondrlík 36', 69', Stankovič 39'
25.kolo 07.05.2017 Nedeľa 17:00 OFK Dunajská Lužná - FC Malacky 4:1 (2:0) Kvasňovský 18', Kolesár 44', Chovanko 59', Rypák 87'
26.kolo 13.05.2017 Sobota 17:00 FK Inter - OFK Dunajská Lužná 5:0 (4:0)
27.kolo 20.05.2017 Sobota 17:00 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 0:4 (0:2) Andrejko 4', Stankovič 41', Rypák 48', Kvasňovský 49'
28.kolo 27.05.2017 Sobota 17:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 4:0 (0:0) Kondrlík 63', 71', 89', Popovych 83'
29.kolo 04.06.2017 Nedeľa 17:30 FK Vajnory - OFK Dunajská Lužná 0:2 (0:2) Rypák 14', Kondrlík 19'
30.kolo 09.06.2017 Piatok 17:30 OFK Dunajská Lužná - Ivanka pri Dunaji 3:0 (3:0) Stankovič 16', Chovanko 31', Bartoš 37'

Prípravné a turnajové zápasy - jeseň 2016/2017

PZ1 09.07.2016 Sobota 18:00 OFK Dunajská Lužná - Uherský Brod 0:1 (0:0)
PZ2 13.07.2016 Streda 18:00 FC Malacky - OFK Dunajská Lužná 3:0 (0:0)
PZ3 16.07.2016 Sobota 17:30 OFK Dunajská Lužná - Mutěnice 1:3 (1:1) Nespešný
PZ4 20.07.2016 Streda 18:00 Galanta - OFK Dunajská Lužná 2:2 (1:2) Caňo, Rypák
PZ5 24.07.2016 Nedeľa 11:30 Dolná Ždaňa - OFK Dunajská Lužná 11:0 (2:0)

TIPOS III. liga Bratislava, Slovnaft Cup (Slovenský pohár), Pohár BFZ - rozpis a výsledky zápasov jeseň 2016/2017

1.kolo 07.08.2016 Nedeľa 17:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Lozorno 2:4 (0:2) Rypák 2
Sl.pohár 10.08.2016 Streda 17:00 ŠK Šalková - OFK Dunajská Lužná 2:0 (1:0)
2.kolo 14.08.2016 Nedeľa 17:30 Most pri Bratislave - OFK Dunajská Lužná 2:2 (2:1) vlastný, Ostrák
3.kolo 21.08.2016 Nedeľa 17:00 OFK Dunajská Lužná - FC Rohožník 0:2 (0:1)
4.kolo 28.08.2016 Nedeľa 17:00 TJ Rovinka - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
5.kolo 31.08.2016 Streda 17:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 2:1 (1:1) Bartoš, Nespešný
6.kolo 04.09.2016 Nedeľa 15:00 Kráľová pri Senci - OFK Dunajská Lužná 3:6 (1:3) Rypák 2, Szep 2, Stankovič, Kvasňovský
7.kolo 11.09.2016 Nedeľa 16:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Tomášov 1:3 (0:1) Rypák
8.kolo 17.09.2016 Sobota 16:00 ŠK Báhoň - OFK Dunajská Lužná 1:1 (0:0) Szep
9.kolo 25.09.2016 Nedeľa 16:00 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:0 (1:0) Nespešný, Stankovič
10.kolo 02.10.2016 Nedeľa 15:30 FC Malacky - OFK Dunajská Lužná 0:3 (0:1) Stankovič, Kvasňovský, Bartoš
11.kolo 09.10.2016 Nedeľa 15:30 OFK Dunajská Lužná - FK Inter 1:4 (1:1) Szep
12.kolo 16.10.2016 Nedeľa 15:00 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 4:1 (3:0) Chovanko 2, Kolesár, Rypák
13.kolo 23.10.2016 Nedeľa 15:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
14.kolo 30.10.2016 Nedeľa 14:00 OFK Dunajská Lužná - FK Vajnory 1:2 (0:2) Kolesár
15.kolo 06.11.2016 Nedeľa 13:30 Ivanka pri Dunaji - OFK Dunajská Lužná 3:1 (2:0) Chovanko
Poh.BFZ 12.11.2016 Sobota 13:30 OFK Dunajská Lužná - MFK Rusovce 0:2 (0:2)