Ďalšie tímy OFK Dunajská Lužná [ročník narodenia]

Chceme upozorniť všetkých hráčov a rodičov, že august je vo futbale normálnym mesiacom prípravy a začiatkom majstrovských súťaží. Žiadame Vás preto, ak je to samozrejme možné, aby ste si dovolenky a prázdninové pobyty naplánovali na mesiac júl prípadne začiatok augusta !!!

Za pochopenie ďakujeme, kolektív trénerov OFK Dunajská Lužná.

Realizačné tímy - sezóna 2016/2017

Dr. Tréner Asistent Vedúci Poznámka
A BREZÍK Karol HABO Viliam -
B NESPEŠNÝ Jozef MURÁŇ Ján web stránka
Ž FÉHER Ladislav JUHOŠ Imrich 2001 a staršie
Ži CHUDOBA František NAGY Juraj 2002 a mladšie
SD BENČIČ Anton FUNGÁČ Peter 1998 - 2001
NESPEŠNÝ Jozef ANDREJKO Ján KOLÍNEK Josef 2002, 2003
BOHÚŇ Ľubomír STANKOVIČ Christián REFFEKOVÁ Miriam 2004, 2005
U11 KISS František OSTRÁK Dominik 2006
U10 BALGA Tibor BARTOŠ Marek 2007
U9 REFFEK Jaroslav RYPÁK Peter 2008
Pp NESPEŠNÝ Tomáš ŠEVČÍK Adam 2009, 2010
Škô SCHURGER Marek MINDŽÁK Marian začiatočníci

Mládež - zoznam hráčov jeseň 2016 .....

Prosím mládežníckych trénerov o priebežnú aktualizáciu zoznamu hráčov podľa ročníkov, ďakujem. Benčič Anton (bencic[]dsw.sk)

RN Meno [139]
2012 Jančok Andrej, Svetlík Matej, 2
2011 Gypeš David, Hrazdílek Jakub, Jurčík Dušan, Linka Alexander, Martinkovič Maroš, Púchovský Dávid, Sadloň Filip, Sakáč Tomáš, Štrajtová Lívia, Tardík Tobias, Žernovič Patrik, 11
2010 Anraško Adam, Badini Luigi, Bánoczký Tomáš, Horal Matej, Hošek Teodor, Chovanec Tomáš, Komar Peter, Komar Pavol, Krčmár Tomáš, Lupták Sebastian, Mikosz Andrej, Mikulášik Martin, Molnár Sebastián, Semanco Matúš, Schwarz Lukáš, Solarz Filip, Straka Dominik, Žernovič Tomáš, 18
2009 Adamčiak Filip, Čepko Adam, Hacker Martin, Hacker Michal, Hodúr Ján, Kadlub Samuel, Konrád Karol, Schwarz Denis, Škovrala Patrik, Vongrej Jakub, Žernovič Adam, 11
2008 Benko Michal, Benko Boris, Blažek Michal, Cserepkai Peter, Čikeš Adam, Grega Viktor, Chovanec Filip, Kiss Oliver, Komár Dávid, Kubica Adam, Kubovčák Koby, Reindl Alexander, Rigo Štefan, Štefek Jakub, Tatranský Adam, Urban Maxim, Vančo Oliver, Vodera Tomáš, 18
2007 Baláž Juraj, Hanúsek Samuel, Košč Anton, Krásny Samuel, McDonnell Patrick, Mlynarčík Dávid, Mura Martin, Pál Michal, Reffeková Sophie Miriam, Sakáč Dávid, Straka Daniel, Szabo Samuel, Škriniar Samuel , Škurla Matúš, Štrajt Maxim, Tureček Liam, Turkovičová Terezka, 17
2006 Bazelides Sebastian, Bulla Adam, Cabaj Ivan, Druska Frederik , Gál Roland, Kešelák Michal, Kollár Michal, Konrád Peter, Pichňa Šimon, Plátek Hugo, Tkáčová Viktória, Vágo Henrich, Vajda Michal, 13
2005 Almasy Martin, Jonker Oliver, Krchniak Oliver, Mišanko Christian, Škoda Lukáš, Škriniar Bruno, Tureček Noel, Žilinčík Filip, 8
2004 Bulla Šimon, Domian Filip, Hrušovský Tomáš, Jediný Adam, Martinček Jakub, Masarik Adam, Platek Bruno, Reffek Matúš, Tardík Denis, Turkovič Timotej, 10
2003 Daniel Dávid, Hubert Peter, Kolínek Denis, Labach Adam, Plavník Marcel, Szeibeceder Samuel, Telek Tomáš, 7
2002 Antal Samuel Filip, Baďanský Matúš , Horváth Erik, Hrančo Lukáš, Hraška Filip, Križan Andrej, Nasarik Milan, Ohajda Sebastián, 8
2001 Blecharž Juraj, Dolník Matej, Jendruš Rastislav, Mišun Martin, Molnár Kristián, Reindl Erik, 6
2000 Blažíček Marek, Drobný Frederik, Mészáros Martin, Minár Ján, Széll Matúš, 5
1999 Cserepkai Samuel, Habo Dávid, Michalka Róbert, 3
1998 Gajdoš Patrik, Korba Oliver, 2