Mladší žiaci - ročník 2015/2016

Mladší žiaci

Program tréningov JESEŇ 2016

2016 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.08. -31.10. TJ 16:30 voľno TJ 16:30 voľno TJ 16:30 MZ doma 12:00 voľno

Káder družstva

5 Bruno
Platek
2004
9 Šimon
Bulla
2004
11 Filip
Domian
2004
5 Denis
Tardík
2004
14 Timotej
Turkovič
2004
22 Matúš
Reffek
2004
1 Adam
Jediný
2004
7 Adam
Masarik
2004
17 Jakub
Martinček
2004
4 Lukáš
Škoda
2005
7 Martin
Almasy
2005
4 Bruno
Škriniar
2005
4 Oliver
Jonker
2005
4 Filip
Žilinčík
2005
4 Oliver
Krchniak
2005
4 Noel
Tureček
2005
1 Christian
Mišanko
2005

II. liga MŽ BFZ

Realizačný tím 2016/2017

Tréner: BOHÚŇ Ľubomír
MT: +421 905 405 630
E-mail:

Asistent:

Vedúci:

3.kolo (20.-21.08. 2016)

ŠK Šenkvice -Dev. N. Ves 4:3(1:1)
FC Ružinov -FKP Dúbravka 7:0(2:0)
OFK Dun. Lužná -ŠK Svätý Jur 4:0(2:0)
ŠK Bernolákovo -MŠK Senec 0:1(0:0)
Iskra Petržalka-PŠC Pezinok 8:0(2:0)
Žolík Malacky -SDM Domino 5:4(3:0)
NMŠK Bratislava-FK Rača 1:6(0:2)
ŠK Vrakuňa -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.Iskra Petržalka 1 1 0 0 8: 0 3
2.FC Ružinov 1 1 0 0 7: 0 3
3.FK Rača 1 1 0 0 6: 1 3
4.OFK D. Lužná 1 1 0 0 4: 0 3
5.Žolík Malacky 1 1 0 0 5: 4 3
6.ŠK Šenkvice 1 1 0 0 4: 3 3
7.MŠK Senec 1 1 0 0 1: 0 3
8.ŠK Vrakuňa 0 0 0 0 0: 0 0
9.SDM Domino 1 0 0 1 4: 5 0
10.Dev. N. Ves 1 0 0 1 3: 4 0
11.ŠK Bernolákovo 1 0 0 1 0: 1 0
12.ŠK Svätý Jur 1 0 0 1 0: 4 0
13.NMŠK Bratislava 1 0 0 1 1: 6 0
14.FKP Dúbravka 1 0 0 1 0: 7 0
15.PŠC Pezinok 1 0 0 1 0: 8 0

4.kolo (27.-28.08. 2016)

FK Rača -Iskra PetržalkaSo11:00
ŠK Svätý Jur -NMŠK BratislavaSo11:00
SDM Domino -ŠK Šenkvice So11:00
FKP Dúbravka -MŠK Senec So12:00
Dev. N. Ves -ŠK Vrakuňa Ne11:00
PŠC Pezinok -ŠK Bernolákovo Ne11:30
FC Ružinov -Žolík Malacky 29.8.12:00
OFK Dun. Lužná -voľno

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga MŽ jeseň 2016/2017

3. kolo 20.08.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 4:0 (2:0) Gál, Prokopcová, Bulla Š.
5. kolo 31.08.2016 Streda 12:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 1:2 (1:1) Domian
6. kolo 03.09.2016 Sobota 16:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 15:3 (6:2) Reffek, Gál, vl.
1. kolo 07.09.2016 Streda 15:30 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 1:2 (0:1) Domian
7. kolo 09.09.2016 Piatok 15:30 OFK Dunajská Lužná - FC Ružinov 1:1 (0:1) Domian
8. kolo 18.09.2016 Nedeľa 11:30 Žolík Malacky - OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)
2. kolo 21.09.2016 Streda 14:30 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 17:1 (7:0) Domian
9. kolo 24.09.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 1:3 (0:1) Domian
10. kolo 02.10.2016 Nedeľa 11:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 5:2 (3:1) Domian, Masarik
11. kolo 08.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 4:0 (2:0) Almásy 2, Domian 2
12. kolo 15.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 2:5 (2:1) Masarik 2
13. kolo 22.10.2016 Sobota 14:45 Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 7:1 (5:0) vlastný
14. kolo 29.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 2:0 (2:0) Masarik 2
15. kolo 05.11.2016 Sobota 12:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 18:0(10:0)

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga MŽ jar 2016/2017

18.kolo 25.03.2017 Sobota 11:00 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 3:2 (1:0) Domian, Polkorab
20.kolo 09.04.2017 Nedeľa 11:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0)
22.kolo 22.04.2017 Sobota 11:30 FC Ružinov - OFK Dunajská Lužná 2:0 (1:0)
16.kolo 26.04.2017 Streda 16:30 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 4:2 (2:0) Domian, Masarik
23.kolo 29.04.2017 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 3:1 (1:1) Polkorab 2, Almásy
24.kolo 02.05.2017 Utorok 16:30 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 2:1 (1:1) Domian
25.kolo 04.05.2017 Štvrtok 15:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 2:2 (0:0) Pšeno, Reffek
17.kolo 10.05.2017 Streda 16:00 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:6 (1:2) Domian 2
26.kolo 13.05.2017 Sobota 12:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 2:2 (2:1) Domian, Reffek
21.kolo 17.05.2017 Streda 16:30 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 4:2 (3:1) Domian 3, Ryšavý
27.kolo 21.05.2017 Nedeľa 12:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 8:3 (4:3) Polkorab, Domian, Ryšavý
28.kolo 27.05.2017 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka 1:7 (0:2) Domian
29.kolo 03.06.2017 Sobota 12:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:0) Ryšavý
30.kolo 08.06.2017 Štvrtok 17:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 0:8 (0:3)

Prípravné zápasy 2016/2017

PZ 1 13.08.2016 Sobota 12:30 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 5:0 (2:0)
PZ 2 19.11.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava B 5:1 (0:1) Almásy 2, Masarik, Ryšavý, Reffek
PZ 3 26.11.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava A 2:6 (1:3) Ryšavý, Almásy