Starší žiaci - 2015/2016

Starší žiaci
Nespešný Jozef - tréner, Mišun Martin, Hubert Filip, Dolník Matej, Horváth Erik, Blecharž Juraj, Meško Andrej, Kolínek Josef - vedúci
Nemeth Lukáš, Hraška Filip, Jurányi Benjamín, Kolínek Denis, Hrančo Lukáš, Molnár Kristián

Program tréningov JESEŇ 2016

2016 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.08. -31.10. TJ 16:30 voľno TJ 16:30 voľno TJ 16:30 MZ doma 10:00 voľno

Káder družstva

15 Matúš
Baďanský
2002
25 Sebastián
Ohajda
2002
11 Andrej
Križan
2002
8 Lukáš
Hrančo
2002
5 Erik
Horváth
2002
13 Milan
Nasarik
2002
7 Samuel Filip
Antal
2002
9 Filip
Hraška
2002
6 Adam
Labach
2003
14 Tomáš
Telek
2003
16 Peter
Hubert
2003
17 Marcel
Plavník
2003
3 Denis
Kolínek
2003
10 Samuel
Szeibeceder
2003
12 Dávid
Daniel
2003
11 Tomáš
Hrušovský
2004

II. liga SŽ BFZ

Realizačný tím 2015/2016

Tréner: NESPEŠNÝ Jozef
MT: +421 902 030 600
E-mail: jonesp[]azet.sk

Vedúci: KOLÍNEK Josef
MT: +421 902 170 811
E-mail: kolinkovarenata[]gmail.com

3.kolo (20.-21.08. 2016)

ŠK Šenkvice -Dev. N. Ves 1:2(0:1)
FC Ružinov -FKP Dúbravka 2:5(2:1)
OFK Dun. Lužná -ŠK Svätý Jur 3:3(1:1)
ŠK Bernolákovo -MŠK Senec 0:1(0:0)
Iskra Petržalka-PŠC Pezinok 1:0(0:0)
Žolík Malacky -SDM Domino 0:1(0:0)
NMŠK Bratislava-FK Rača 1:4(1:3)
ŠK Vrakuňa -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.FKP Dúbravka 1 1 0 0 5: 2 3
2.FK Rača 1 1 0 0 4: 1 3
3.Dev. N. Ves 1 1 0 0 2: 1 3
4.SDM Domino 1 1 0 0 1: 0 3
5.Iskra Petržalka 1 1 0 0 1: 0 3
6.MŠK Senec 1 1 0 0 1: 0 3
7.OFK D. Lužná 1 0 1 0 3: 3 1
8.ŠK Svätý Jur 1 0 1 0 3: 3 1
9.ŠK Vrakuňa 0 0 0 0 0: 0 0
10.ŠK Šenkvice 1 0 0 1 1: 2 0
11.Žolík Malacky 1 0 0 1 0: 1 0
12.ŠK Bernolákovo 1 0 0 1 0: 1 0
13.PŠC Pezinok 1 0 0 1 0: 2 0
14.FC Ružinov 1 0 0 1 2: 5 0
15.NMŠK Bratislava 1 0 0 1 1: 4 0

4.kolo (27.-28.08. 2016)

FK Rača -Iskra PetržalkaSo 9:00
ŠK Svätý Jur -NMŠK BratislavaSo 9:00
SDM Domino -ŠK Šenkvice So 9:00
FC Ružinov -Žolík Malacky So 9:30
FKP Dúbravka -MŠK Senec So10:00
Dev. N. Ves -ŠK Vrakuňa Ne 9:00
PŠC Pezinok -ŠK Bernolákovo Ne 9:30
OFK Dun. Lužná -voľno

Aktuality .....

Výsledky zápasov II. Liga SŽ jeseň 2016/2017

3. kolo 20.08.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 3:3 (1:1) Hrančo, Hraška, Križan
5. kolo 31.08.2016 Streda 10:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 1:2 (1:1) Križan
6. kolo 03.09.2016 Sobota 14:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)
1. kolo 07.09.2016 Streda 17:30 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 1:4 (1:3) Hrušovský
7. kolo 09.09.2016 Piatok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FC Ružinov 2:0 (1:0) Krč, Nasarik
8. kolo 18.09.2016 Nedeľa 9:30 Žolík Malacky - OFK Dunajská Lužná 6:1 (3:1) Hrančo
2. kolo 21.09.2016 Streda 17:00 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 7:0 (4:0)
9. kolo 24.09.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 3:2 (1:0) Križan 2, Nasarik
10. kolo 02.10.2016 Nedeľa 9:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 2:0 (0:0)
11. kolo 08.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 1:0 (0:0) Baďanský
12. kolo 15.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 0:1 (0:1)
13. kolo 22.10.2016 Sobota 12:45 Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
14. kolo 29.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 0:2 (0:1)
15. kolo 05.11.2016 Sobota 10:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 3:0 (1:0)

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga SŽ jar 2016/2017

18.kolo 25.03.2017 Sobota 10:00 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 0:7 (0:3) Nasarik 3, Plavník 2, Križan, Hraška
20.kolo 09.04.2017 Nedeľa 9:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 1:1 (0:1) Plavník
22.kolo 22.04.2017 Sobota 10:00 FC Ružinov - OFK Dunajská Lužná 1:6 (0:2) Horváth, Hraška, Antal, Hrančo, Plavník, Szeibeczeder
16.kolo 26.04.2017 Streda 18:00 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 2:0 (2:0)
23.kolo 29.04.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 0:7 (0:3)
24.kolo 02.05.2017 Utorok 18:00 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 2:6 (0:2) Hrančo 3, Plavník, Križan, Nasarik
25.kolo 04.05.2017 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 0:2 (0:0)
17.kolo 10.05.2017 Streda 17:30 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:4 (1:2) Plavník 2
26.kolo 13.05.2017 Sobota 10:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 1:4 (0:1) Antal 2, Nasarik, Hraška
21.kolo 17.05.2017 Streda 18:00 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 0:11 (0:4)
27.kolo 21.05.2017 Nedeľa 10:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 3:0 (0:0)
28.kolo 27.05.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka 6:0 (3:0) Nasarik 3, Antal 2, Hraška
29.kolo 03.06.2017 Sobota 10:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 1:2 (0:1) Nasarik, Plavník
30.kolo 08.06.2017 Štvrtok 18:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 6:3 (2:2) Nasarik 2, Antal, Szeibeczeder, Plavnik, Križan

Prípravné zápasy 2016/2017

PZ 1 19.11.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 2:4 (0:1) Nasarik, Križan
PZ 2 26.11.2016 Sobota 14:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 4:3 (2:1) Plavník, Nasarik, Hrančo, Križan