Starší dorast - ročník 2015/2016

Starší dorast
Habo Dávid, Mišun Martin, Molnár Kristián, Korba Oliver, Dolník Matej, Reindl Erik, Danyi Nicolas, Blecharž Juraj, Drobný Frederik, Minár Ján
Cserepkai Samuel, Benčič Anton - tréner, Blažíček Marek, Szell Matúš, Jendruš Rastislav, Fungáč Peter - vedúci, Michalka Róbert

Tréningový plán od 22. mája 2017 do 18. júna 2017

2016/2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
22.05. -28.05. TJ 17:15 voľno TJ 17:15 TJ 17:15 TJ 17:15 voľno voľno
29.05. -04.06. TJ 17:15 voľno TJ 17:15 TJ 17:15 TJ 17:15 voľno MZD FK Šamorín 10:30
05.06. -11.06. TJ 17:15 voľno TJ 17:15 voľno TJ 17:15 voľno MZV Ružinov 9:30
12.06. -18.06. TJ 17:15 TJ 17:15 voľno voľno voľno voľno voľno

Dnes utorok 13.6.2017 o 17:15 posledný tréning s vyhodnotením !!!

Káder družstva

7 Patrik
Gajdoš
1998
11 Oliver
Korba
1998
10 Samuel
Cserepkai
1999
3 Dávid
Habo
1999
9 Róbert
Michalka
1999
20 Marek
Blažíček
2000
8 Frederik
Drobný
2000
13 Martin
Mészáros
2000
2 Ján
Minár
2000
31 Matúš
Széll
2000
5 Juraj
Blecharž
2001
15 Matej
Dolník
2001
16 Rastislav
Jendruš
2001
12 Martin
Mišun
2001
4 Kristián
Molnár
2001
6 Erik
Reindl
2001

III. liga SD BFZ

Realizačný tím 2015/2016

Tréner: Ing. BENČIČ Anton
MT: +421 948 421 110
E-mail: bencic[]dsw.sk

Vedúci: FUNGÁČ Peter
MT: +421 918 864 429
E-mail: p.fungac@gmail.com

30.kolo (10.-11.06. 2017)

Iskra Petržalka-FK Inter B 6:8(3:0)
NMŠK Bratislava-FK Rača 0:3(0:3)
FC Ružinov -OFK Dun. Lužná7:2(1:1)
ŠK Šenkvice -MŠK Senec 1:1(0:0)
FK Šamorín -voľno
FC Rohožník -voľno
PŠC Pezinok -voľno
Dev.Nová Ves -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.Dev.Nová Ves 2218 22107:1856
2.MŠK Senec 2216 3 370:3251
3.FK Rača 2214 2 676:4344
4.FC Ružinov 2213 4 588:2843
5.PŠC Pezinok 2214 1 761:3343
6.FK Inter B 2214 1 791:4843
7.FK Šamorín 22 7 41158:5925
8.OFK D. Lužná226 41263:8022
9.NMŠK Bratislava226 21431:8620
10.ŠK Šenkvice 225 41327:8319
11.FC Rohožník 222 31737:90 9
12.Iskra Petržalka221 21922:1345
13.Kráľová p/Senci146 2 637:4020
14.TJ Dubová 162 31118:48 9
15.FK Jablonové 141 4 917:73 7
16.ŠK Vrakuňa 00 0 0 0: 0 0

ŠK Vrakuňa, Kráľová p/Senci, FK Jablonové a Dubová sa odhlásili

Tabuľka jeseň 2016/2017

1.Dev.Nová Ves 1412 1 176:1137
2.FK Rača 1411 1 258:2034
3.MŠK Senec 1410 3 134:1533
4.FC Ružinov 1410 2 278:1332
5.PŠC Pezinok 1410 0 440:2330
6.FK Inter B 14 9 1 464:2128
7.FK Šamorín 14 6 4 444:3022
8.Kráľová p/Senci14 6 2 637:4020
9.NMŠK Bratislava14 5 2 737:4117
10.ŠK Šenkvice 14 4 2 821:5614
11.TJ Dubová 14 2 4 819:4210
12.OFK D. Lužná141 5 813:398
13.FK Jablonové 141 4 917:73 7
14.Iskra Petržalka141 21110:75 5
15.FC Rohožník 140 11313:62 1
16.ŠK Vrakuňa 00 0 0 0:00

ŠK Vrakuňa sa odhlásila

Aktuality

Dochádzka k 14.4.2017

Dochádzka ročník 2016/2017
Každý hráč OFK musí byť zdravotne spôsobilý na primeranú záťaž v tréningoch a zápasoch. Lekárske potvrdenie vystaví každému jeho lekár, ku ktorému patrí. Stiahnite si priložené tlačivo, odstrihnite príslušnú časť, vyplňte meno, priezvisko a dátum narodenia a dajte si tlačivo potvrdiť. Lekárom potvrdené tlačivo treba do začiatku majstrovských stretnutí odovzdať trénerovi.
Potvrdenie od lekára ...Potvrdenie od lekára

Príchody jar 2017

Reindl Erik ŠK Slovan
Korba Oliver opäť začal
Cserepkai Samuel FK Rača
Drobný Frederik FA Bratislava
Gajdoš Patrik FC Ružinov (H)

Odchody jar 2017

Ferenčík Michal TJ Iskra Holíč (Kopčany)
Krištofiak Martin Slovan Ivanka pri Dunaji
Vlník Radoslav prestal
Prochyra Kristián prestal
Fojta Miloš prestal

Prípravné zápasy jar 2016/2017

PZ 1 22.01.2017 Nedeľa 11:00 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 5:2 (2:0) Reindl 3, Dolník, Haník
PZ 2 29.01.2017 Nedeľa 15:00 OFK Dunajská Lužná - Blatná n/O muži 2:2 (1:1) Reindl, Jendruš
PZ 3 05.02.2017 Nedeľa 9:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 1:3 (0:0) Reindl
PZ 4 12.02.2017 Nedeľa 13:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 5:2 (1:1) Haník 2, Cserepkai, Reindl, Dolník
PZ 5 15.02.2017 Streda 18:00 OFK Dunajská Lužná - OFK DL muži B 6:8 (2:5) Reindl 3, Korba, Dolník, Jendruš
PZ 6 19.02.2017 Nedeľa 9:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 18:2 (8:1) Reindl 7, Haník 4, Dolník 2, Drobný 2, Cserepkai, Michalka, Jendruš
PZ 7 22.02.2017 Streda 12:00 OFK Dunajská Lužná - Most pri Bratislave 7:1 (4:0) Michalka 3, Jendruš 2, Drobný, Hrančo
PZ 8 26.02.2017 Nedeľa 13:00 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 1:3 (0:2) Dolník
PZ 9 05.03.2017 Nedeľa 10:00 OFK Dunajská Lužná - TJ Rovinka 9:5 (4:1) Dolník 4, Reindl 3, Drobný, Hraška
PZ 10 25.03.2017 Sobota 16:30 OFK Dunajská Lužná - OFK DL muži B 8:3 (4:1) Cserepkai 3, Dolník 2, Gajdoš, Jendruš, Reindl

Rozpis zápasov III. liga BFZ jar 2016/2017

16.kolo 12.03.2017 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - TJ Dubová 4:2 (1:2) Dolník 2, Molnár, Reindl
17.kolo 18.03.2017 Sobota 10:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 5:6 (2:2) Reindl 3, Dolník 2, Molnár
19.kolo 02.04.2017 Nedeľa 14:00 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 2:1 (1:1) Cserepkai
20.kolo 09.04.2017 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 2:4 (0:2) Derzsi, Dolník
21.kolo 13.04.2017 Štvrtok 15:30 FK Inter B - OFK Dunajská Lužná 2:7 (1:4) Reindl 3, Derzsi 2, Cserepkai 2
23.kolo 30.04.2017 Nedeľa 14:30 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 10:3 (4:0) Dolník 2, Reindl
24.kolo 02.05.2017 Utorok 17:30 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 3:5 (3:2) Reindl 2, Dolník
25.kolo 07.05.2017 Nedeľa 10:30 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 2:5 (1:2) Derzsi, Reindl, Jendruš, Dolník, Cserepkai
26.kolo 14.05.2017 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FC Rohožník 5:4 (3:2) Reindl 2, Korba, Dolník, Jendruš
27.kolo 21.05.2017 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka 14:0 (5:0) Reindl 5, Dolník 3, Korba 2, Jendruš, Blažíček, Molnár, Michalka
29.kolo 04.06.2017 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FK Šamorín 5:4 (2:3) Reindl 3, Gajdoš, Dolník
30.kolo 11.06.2017 Nedeľa 9:30 FC Ružinov - OFK Dunajská Lužná 7:2 (1:1) Jendruš, Nasarik

Prípravné zápasy jeseň 2016/2017

PZ 1 23.07.2016 Sobota 10:30 Šamorín MD - OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:0) Chovanec
PZ 2 04.08.2016 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - Karlová Ves SŽ 2:2 (1:1) Ferenčík, Haník
PZ 3 18.08.2016 Štvrtok 18:00 OFK Dunajská Lužná - Dunajská Lužná B 0:5 (0:1)
PZ 4 24.08.2016 Streda 16:30 OFK Dunajská Lužná - Výber BFZ 17 0:7 (0:5)
PZ 5 26.11.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 11:1 (4:0) Reindl 6, Dolník 4, Derzsi
PZ 6 03.12.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Nová Dedinka 6:1 (4:0) Reindl 3, Dolník 2, Mészáros
PZ 7 10.12.2016 Sobota 10:00 FC Petržalka 17 - OFK Dunajská Lužná 3:7 (2:3) Reindl 3, Dolník 3, Korba
PZ 8 17.12.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Ivanka pri Dunaji 5:1 (5:0) Reindl 3, Dolník 2

Rozpis zápasov III. liga BFZ jeseň 2016/2017

4.kolo 28.08.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 0:1 (0:1)
5.kolo 31.08.2016 Streda 17:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 7:0 (4:0)
6.kolo 04.09.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FK Inter B 1:5 (1:3) vl.
1.kolo 07.09.2016 Streda 17:00 TJ Dubová - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
7.kolo 10.09.2016 Sobota 11:00 Kráľová pri Senci - OFK Dunajská Lužná 2:0 (0:0)
8.kolo 18.09.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 1:2 (0:1) Dolník
2.kolo 21.09.2016 Streda 16:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 1:1 (1:1) Vlník
9.kolo 25.09.2016 Nedeľa 13:30 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 5:0 (4:0)
10.kolo 02.10.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:5 (0:2) Dolník, Haník
11.kolo 08.10.2016 Sobota 13:00 FC Rohožník - OFK Dunajská Lužná 2:2 (1:0) Vlník, Prochyra
12.kolo 15.10.2016 Sobota 10:30 Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 1:1 (0:0) Haník
13.kolo 23.10.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FK Jablonové 3:2 (2:1) Haník 2, Dolník
14.kolo 30.10.2016 Nedeľa 14:00 FK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
15.kolo 06.11.2016 Nedeľa 10:30 OFK Dunajská Lužná - FC Ružinov 2:6 (1:4) Dolník, Haník