Družstvo žiačok - 2013/2014

Žiačky 2013/2014

Program tréningov jeseň 2013

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Žiačky (šatňa č.1) TJ 16:30UT voľno TJ 16:30HP voľno TJ 16:30VZ MZ+PZ voľno

Reg. liga žiačok BA

Realizačný tím - žiačky

Tréner: CHUDOBA František
MT: +421 9
E-mail: frantisekch13[]gmail.com

Vedúci: NAGY Juraj
MT: +421 9
E-mail: jurajnagy7[]gmail.com

20.kolo (06.-07. 06. 2015)

Dunajská Lužná-FKM Karl.Ves2:2(2:0)
ŠK Svätý Jur-FC Petržalka 8.6.16:00
ŠK Slovan -FK Dúbravka 10.6.17:30
ŠK Senec -voľno

Tabuľka 2014/2015

1.ŠK Slovan 171700172: 251
2.Dunajská Lužná1786338:4229
3.ŠK Svätý Jur1663 729:1821
4.FKM Karl.Ves1756 644:4721
5.FK Dúbravka 1562 743:4220
6.FC Petržalka1653 852:4118
7.ŠK Senec 160016 5:1910

21.kolo (13.-14. 06. 2015)

FC Petržalka-Dunajská Lužná11.6.17:30
ŠK Svätý Jur-FK Dúbravka S12:00
FKM Karl.Ves-ŠK Senec S13:00
ŠK Slovan -voľno

Aktuality

Rozpis zápasov Regionálna liga jar 2014/2015

11.kolo 28.03.2015 Sobota 13:00 FK Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 1:2 (1:0) Gaálová, Šťastná
13.kolo 18.04.2015 Sobota 13:00 FKM Karl.Ves - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
14.kolo 25.04.2015 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka 2:0 (0:0) Lászlová, Szokolová
15.kolo 02.05.2015 Sobota 13:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 0:0 (0:0)
16.kolo 09.05.2015 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Senec 12:0 (6:0) Nagyová 4, Šťastná 3, Tóthová 2, Hervayová, Lászlová, Gaálová
18.kolo 23.05.2015 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - FK Dúbravka 2:1 (1:1) Šťastná, Szokolová
17.kolo 28.05.2015 Štvrtok 17:45 Slovan Bratislava - OFK Dunajská Lužná 11:0 (7:0)
20.kolo 06.06.2015 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karl.Ves 2:2 (2:0)
21.kolo 11.06.2015 Štvrtok 13:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná 2:1 (0:0) Šťastná

Výsledky zápasov Regionálna liga jeseň 2014/2015

1.kolo 30.08.2014 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 1:1 (0:1) Hostačná
2.kolo 08.09.2014 Pondelok 18:00 ŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 1:5 (0:3) Szokolová 2, Mitalová, Tóthová, Fehérová
3.kolo 13.09.2014 Sobota 16:00 Slovan Bratislava - OFK Dunajská Lužná 5:0 (3:0)
4.kolo 20.09.2014 Sobota 13:00 OFK Dunajská Lužná - FK Dúbravka 3:2 (1:0) Kollerová 2, Votavová
6.kolo 04.10.2014 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karl.Ves 0:0 (0:0)
7.kolo 12.10.2014 Nedeľa 10:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná 4:4 (3:0) Szokolová, Tóthová, Fehérová, vlastný
8.kolo 19.10.2014 Nedeľa 11:30 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 1:2 (0:2) Szokolová, Svačinová
9.kolo 25.10.2014 Sobota 8:30 ŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 1:3 (1:2) Šťastná, Lászlová, Bošanská
10.kolo 30.10.2014 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - Slovan Bratislava 0:12 (0:5)