U10 - prípravka - jar 2016/2017

Prípravka U10

Bartoš Marek asistent, Baláž Juraj, Szabo Samuel, Hanúsek Samuel, Škurla Matúš, Mura Martin, Tkáčová Viktória, Tatranský Adam, Balga Tibor tréner

Pál Michal, Škriniar Samuel, Sakáč Dávid, Košč Anton, McDonnell Patrik, Krásny Samuel, Tureček Liam, Machan Nikolas, Mlynarčík Dávid, Straka Daniel

Program tréningov JAR 2017

2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.03. -30.06. TJ 17:30 voľno TJ 17:30 TJ 17:30 voľno 11:15 MZ DOMA voľno

Káder družstva

0 Viktória
Tkáčová
2006
5 Matúš
Škurla
2007
4 Dávid
Sakáč
2007
8 Samuel
Hanúsek
2007
3 Patrick
McDonnell
2007
20 Martin
Mura
2007
1 Anton
Košč
2007
11 Dávid
Mlynarčík
2007
6 Maxim
Štrajt
2007
2 Liam
Tureček
2007
11 Juraj
Baláž
2007
3 Samuel
Szabo
2007
12 Samuel
Škriniar
2007
15 Samuel
Krásny
2007
8 Daniel
Straka
2007
0 Michal
Pál
2007
7 Adam
Tatranský
2008

Realizačný tím 2016/2017

Tréner: BALGA Tibor
MT: +421 911 872 207
E-mail: balga.tibi[]gmail.com

Asistent: BARTOŠ Marek

Vedúci: KOŠČ Anton
MT: +421 907 177 123
E-mail: antonkosc[]gmail.com

23.kolo (03.-04. 06. 2017)

NMŠK Bratislava-ŠK Slovan 4:1(2:1)
FKM Karlová Ves-FK Inter 1:2(1:2)
OFK Dun. Lužná -ŠTK Šamorín 2:2(2:1)
FK Rača -MŠK Senec 3:2(2:1)
FC Petržalka -ŠK Vrakuňa 4:5(1:4)
Dev. Nová Ves -SDM Domino 7.6.17:00
FKP Dúbravka -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.FK Inter 2321 02148:3263
2.ŠK Slovan 2317 15146:3652
3.FKP Dúbravka 2314 3 696:5445
4.ŠK Vrakuňa 2314 3 684:4645
5.OFK Dun.Lužná2312 3 881:6939
6.FC Petržalka 2210 3 968:8033
7.FK Rača 2310 21178:7232
8.ŠTK Šamorín 23 7 61074:8727
9.FKM Karl. Ves 23 8 31275:9927
10.MŠK Senec 23 7 41284:7025
11.NMŠK Bratislava24 8 01665:11524
12.SDM Domino 23 6 21557:11420
13.Dev. Nová Ves 22 0 02219:2010

24.kolo (10.-11. 06. 2017)

FK Inter -NMŠK Bratislava13:0(6:0)
ŠK Slovan -Dev. Nová Ves So10:00
ŠK Vrakuňa -FKM Karlová VesSo11:30
ŠTK Šamorín -FK Rača Ne10:00
FKP Dúbravka -OFK Dun. Lužná 13.6.18:00
MŠK Senec -FC Petržalka 13.6.18:00
SDM Domino -voľno

Aktuality .....

Prípravka U10 - rozpis a výsledky zápasov jar 2017

16. kolo 25.03.2017 Sobota 10:30 Dev.Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 0:6 (0:4) Škurla 2, Škriniar, Sakáč, Baláž, Tatranský
14. kolo 02.04.2017 Nedeľa 10:15 FKM Karl.Ves - OFK Dunajská Lužná 6:3 (2:1) Baláž 3
15. kolo 08.04.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 5:4 (2:2) Baláž 3, Škurla, Mlynarčik
18. kolo 29.04.2017 Sobota 14:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 2:2 (2:2) Baláž, Mlynarčik
19. kolo 06.05.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠK Slovan 0:9 (0:3)
20. kolo 14.05.2017 Nedeľa 9:30 FK Inter - OFK Dunajská Lužná 9:3 (4:1) Baláž, Škriniar, Mlynarčik
25. kolo 18.05.2017 Štvrtok 17:00 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 2:1 (0:1) McDonnell
21. kolo 20.05.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 1:8 (1:3) Tatranský
22. kolo 27.05.2017 Sobota 10:30 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 1:4 (0:2) Baláž 4
26. kolo 01.06.2017 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka 3:1 (2:1) Baláž 2, McDonnell
23. kolo 03.06.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 2:2 (2:1) Baláž, Mlynarčik
24. kolo 13.06.2017 Utorok 18:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 5:5 (1:0) Baláž 2, Škriniar, Szabo, Hanúsek

Prípravka U10 - rozpis a výsledky zápasov jeseň 2016

13. kolo 08.09.2016 Štvrtok 17:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná 5:1 (2:1) Košč
2. kolo 10.09.2016 Sobota 12:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 1:5 (0:1) Sakáč 2, Škriniar 2, Prokopcová
12. kolo 15.09.2016 Štvrtok 11:15 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 5:3 (3:2) Baláž 3, Štrajt, Prokopcová
3. kolo 17.09.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - Lok. Dev.Nová Ves 9:1 (6:0) Štrajt 4, Prokopcová, Sakáč, Škriniar, Baláž, vl.
11. kolo 22.09.2016 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 3:2 (1:0) Sakáč 2, Škurla
1. kolo 27.09.2016 Utorok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 5:0 (1:0) Baláž 2, Škurla 2, Štrajt
5. kolo 01.10.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 13:1 (5:1) Baláž 5, Štrajt 3, Sakáč 2, Mlynarčík, Prokopcová, Tureček
6. kolo 08.10.2016 Sobota 10:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná 5:0 (1:0)
7. kolo 15.10.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - FK Inter 1:3 (0:3) Sakáč
8. kolo 22.10.2016 Sobota 11:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 2:2 (0:1) Prokopcová, vlastný
9. kolo 27.10.2016 Štvrtok 16:00 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 1:0 (1:0) Štrajt
10. kolo 06.11.2016 Nedeľa 10:00 ŠTK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 2:6 (0:1) Sakáč 3, Škurla 2, Škriniar