U11 - prípravka - jeseň 2016/2017

Prípravka U11

Program tréningov JESEŇ 2016

2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.03. -30.06. TJ 17:30 voľno TJ 17:30 voľno TJ 17:30 10:00 MZ DOMA voľno

Káder družstva

4 Michal
Kollár
2006
4 Michal
Kešelák
2006
4 Frederik
Druska
2006
7 Michal
Vajda
2006
11 Roland
Gál
2006
9 Henrich
Vágo
2006
3 Šimon
Pichňa
2006
5 Ivan
Cabaj
2006
8 Peter
Konrád
2006
1 Sebastian
Bazelides
2006
1 Adam
Bulla
2006
4 Hugo
Plátek
2006

Realizačný tím 2016/2017

Tréner: KISS František
MT: +421 903 611 972
E-mail: kissfranti[]gmail.com

Asistent: OSTRÁK Dominik

Vedúci:

23.kolo (03.-04. 06. 2017)

NMŠK Bratislava-ŠK Slovan 1:9(1:5)
FKM Karlová Ves-FK Inter 2:2(2:0)
Dev. Nová Ves -SDM Domino 1:5(0:4)
OFK Dun. Lužná -ŠTK Šamorín 2:12(0:5)
FK Rača -MŠK Senec 6:2(3:2)
FC Petržalka -ŠK Vrakuňa 5:2(3:2)
FKP Dúbravka -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.FK Inter 2421 21209:3665
2.ŠK Slovan 2318 23194:3556
3.FKM Karl. Ves 2318 23150:5956
4.FC Petržalka 2317 2 4139:5653
5.SDM Domino 2414 2 8108:8144
6.FK Rača 2313 3 7102:6042
7.MŠK Senec 2312 01185:11636
8.NMŠK Bratislava24 9 11492:9528
9.ŠTK Šamorín 23 7 11577:13522
10.Dev. Nová Ves 23 6 11660:11219
11.ŠK Vrakuňa 23 5 01860:14415
12.OFK Dun.Lužná23 2 02137:213 6
13.FKP Dúbravka 23 1 02231:202 3

24.kolo (10.-11. 06. 2017)

FK Inter -NMŠK Bratislava10:1(4:1)
ŠK Slovan -Dev. Nová Ves So 9:00
ŠK Vrakuňa -FKM Karlová VesSo10:15
ŠTK Šamorín -FK Rača Ne 9:00
MŠK Senec -FC Petržalka 13.6.17:00
FKP Dúbravka -OFK Dun. Lužná 13.6.18:00
SDM Domino -voľno

Turnaje

Aktuality .....

Prípravka U11 - rozpis a výsledky zápasov jar 2017

16. kolo 25.03.2017 Sobota 9:00 Dev.Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 6:4 (4:1) Druska, Kešelák, Gál, vlastný
14. kolo 02.04.2017 Nedeľa 9:00 FKM Karl.Ves - OFK Dunajská Lužná 17:0 (8:0)
15. kolo 08.04.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 0:13 (0:4)
18. kolo 29.04.2017 Sobota 14:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 4:2 (3:2) Kollár, Kešelák
19. kolo 06.05.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Slovan 1:14 (0:6) Vajda
20. kolo 14.05.2017 Nedeľa 9:30 FK Inter - OFK Dunajská Lužná 6:0 (3:0)
25. kolo 18.05.2017 Štvrtok 18:00 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 12:1 (5:0) Kollár
21. kolo 20.05.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 4:1 (3:0) Gál 2, Vajda, Kollár
22. kolo 27.05.2017 Sobota 9:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 5:1 (0:1) Vajda
26. kolo 01.06.2017 Štvrtok 18:00 OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka 1:16 (0:7) Minarovič
23. kolo 03.06.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 2:12 (0:5) Kešelák, vl.
24. kolo 13.06.2017 Utorok 18:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 5:4 (2:3) Gál 2, Kollár, Kešelák

Prípravka U11 - rozpis a výsledky zápasov jeseň 2016

PZ1 13.08.2016 Sobota 16:00 OFK Dunajská Lužná - FK Vrakuňa 7:3 (3:3)
13. kolo 08.09.2016 Štvrtok 18:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná 12:1 (7:0) Baláž
2. kolo 10.09.2016 Sobota 11:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 4:1 (2:1) Gál
12. kolo 15.09.2016 Štvrtok 10:00 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:8 (1:3) Gál, Bulla
3. kolo 17.09.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Lok. Dev.Nová Ves 2:8 (1:3) Gál 2
11. kolo 22.09.2016 Štvrtok 18:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 5:3 (0:3) Gál 5
1. kolo 27.09.2016 Utorok 18:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 1:14 (1:4) McDonnell
5. kolo 01.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 2:4 (0:1) Kollár, Druska
6. kolo 08.10.2016 Sobota 9:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná 13:2 (7:1) Gál 2
7. kolo 15.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - FK Inter 0:15 (0:7)
8. kolo 22.10.2016 Sobota 10:15 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 4:3 (4:1) Druska, Kešelák, Gál
9. kolo 27.10.2016 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 1:16 (0:6) Gál
10. kolo 06.11.2016 Nedeľa 9:00 ŠTK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 6:1 (1:0) Vajda