U13 mladší žiaci - súťažný ročník 2016/2017

Mladší žiaci
Denis Tardík, Martin Almásy, Bruno Škriniar, Jakub Martinček, Timotej Turkovič, Noel Tureček, Filip Domian, Ľubomír Bohúň - tréner
Matúš Reffek, Adam Masarik, Filip Žilinčík, Oliver Jonker, Bruno Platek, Adam Jediný

Program tréningov JAR 2017

2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.03. -30.06. TJ 16:00 TJ 16:00 voľno TJ 16:00 TJ 16:00 MZ doma 12:00 voľno

Káder družstva

5 Bruno
Platek
2004
9 Šimon
Bulla
2004
11 Filip
Domian
2004
5 Denis
Tardík
2004
14 Timotej
Turkovič
2004
22 Matúš
Reffek
2004
1 Adam
Jediný
2004
7 Adam
Masarik
2004
17 Jakub
Martinček
2004
4 Lukáš
Škoda
2005
7 Martin
Almasy
2005
4 Bruno
Škriniar
2005
4 Oliver
Jonker
2005
4 Filip
Žilinčík
2005
4 Oliver
Krchniak
2005
4 Noel
Tureček
2005
1 Christian
Mišanko
2005

II. liga MŽ BFZ

Realizačný tím 2016/2017

Tréner: BOHÚŇ Ľubomír
MT: +421 905 405 630
E-mail: lubbos9@gmail.com

Asistent: STANKOVIČ Christián
MT: +421 910 117 774
E-mail: chris.stankovic[]gmail.com

Vedúci: REFFEKOVÁ Miriam
MT: +421 948 516 601
E-mail: miriam.reffekova[]centrum.sk

27.kolo (03.-04. 06. 2017)

ŠK Svätý Jur -FC Ružinov 5:3(1:3)
FK Rača -Žolík Malacky 3:1(2:0)
MŠK Senec -ŠK Vrakuňa 9:0(4:0)
ŠK Bernolákovo -OFK Dun. Lužná 0:1(0:0)
Iskra Petržalka-NMŠK Bratislava1:2(1:1)
Dev. N. Ves -FKP Dúbravka 2:5(0:2)
PŠC Pezinok -ŠK Šenkvice 1:0(0:0)
SDM Domino -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.MŠK Senec 2826 02248:1678
2.FK Rača 2825 12134:2276
3.Iskra Petržalka2818 28106:5356
4.ŠK Šenkvice 2818 1 974:9055
5.Žolík Malacky 2815 21180:8947
6.SDM Domino 2813 31281:5942
7.FC Ružinov 2813 31257:5442
8.FKP Dúbravka 28 951460:12132
9.ŠK Bernolákovo 27 9 31550:6730
10.NMŠK Bratislava27 911770:10528
11.PŠC Pezinok 27 9 11746:8928
12.ŠK Vrakuňa 27 8 31654:9727
13.Dev. N. Ves 28 8 11951:10625
14.ŠK Svätý Jur 28 7 12054:11622
15.OFK D. Lužná28 6 31946:12721

30.kolo (10.-11. 06. 2017)

SDM Domino -Dev. N. Ves 4:2(0:0)
OFK Dun. Lužná -MŠK Senec 0:8(0:3)
ŠK Šenkvice -FK Rača 0:2(0:1)
ŠK Svätý Jur -Žolík Malacky 9:2(4:1)
FKP Dúbravka -Iskra Petržalka3:3(1:1)
ŠK Vrakuňa -PŠC Pezinok Ne11:30
NMŠK Bratislava-ŠK Bernolákovo Ne12:00
FC Ružinov -voľno

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga MŽ jeseň 2016/2017

3. kolo 20.08.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 4:0 (2:0) Gál, Prokopcová, Bulla Š.
5. kolo 31.08.2016 Streda 12:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 1:2 (1:1) Domian
6. kolo 03.09.2016 Sobota 16:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 15:3 (6:2) Reffek, Gál, vl.
1. kolo 07.09.2016 Streda 15:30 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 1:2 (0:1) Domian
7. kolo 09.09.2016 Piatok 15:30 OFK Dunajská Lužná - FC Ružinov 1:1 (0:1) Domian
8. kolo 18.09.2016 Nedeľa 11:30 Žolík Malacky - OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)
2. kolo 21.09.2016 Streda 14:30 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 17:1 (7:0) Domian
9. kolo 24.09.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 1:3 (0:1) Domian
10. kolo 02.10.2016 Nedeľa 11:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 5:2 (3:1) Domian, Masarik
11. kolo 08.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 4:0 (2:0) Almásy 2, Domian 2
12. kolo 15.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 2:5 (2:1) Masarik 2
13. kolo 22.10.2016 Sobota 14:45 Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 7:1 (5:0) vlastný
14. kolo 29.10.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 2:0 (2:0) Masarik 2
15. kolo 05.11.2016 Sobota 12:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 18:0(10:0)

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga MŽ jar 2016/2017

18.kolo 25.03.2017 Sobota 11:00 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 3:2 (1:0) Domian, Polkorab
20.kolo 09.04.2017 Nedeľa 11:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0)
22.kolo 22.04.2017 Sobota 11:30 FC Ružinov - OFK Dunajská Lužná 2:0 (1:0)
16.kolo 26.04.2017 Streda 16:30 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 4:2 (2:0) Domian, Masarik
23.kolo 29.04.2017 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 3:1 (1:1) Polkorab 2, Almásy
24.kolo 02.05.2017 Utorok 16:30 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 2:1 (1:1) Domian
25.kolo 04.05.2017 Štvrtok 15:30 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 2:2 (0:0) Pšeno, Reffek
17.kolo 10.05.2017 Streda 16:00 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:6 (1:2) Domian 2
26.kolo 13.05.2017 Sobota 12:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 2:2 (2:1) Domian, Reffek
21.kolo 17.05.2017 Streda 16:30 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 4:2 (3:1) Domian 3, Ryšavý
27.kolo 21.05.2017 Nedeľa 12:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 8:3 (4:3) Polkorab, Domian, Ryšavý
28.kolo 27.05.2017 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka 1:7 (0:2) Domian
29.kolo 03.06.2017 Sobota 12:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:0) Ryšavý
30.kolo 08.06.2017 Štvrtok 17:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 0:8 (0:3)

Prípravné zápasy 2016/2017

PZ 1 13.08.2016 Sobota 12:30 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 5:0 (2:0)
PZ 2 19.11.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava B 5:1 (0:1) Almásy 2, Masarik, Ryšavý, Reffek
PZ 3 26.11.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava A 2:6 (1:3) Ryšavý, Almásy