U15 starší žiaci - súťažný ročník 2016/2017

Starší žiaci
Nasarik Milan, Horváth Erik, Hrančo Lukáš, Baďanský Matúš, Kolínek Josef vedúci, Hrušovský Tomáš, Kolínek Denis, Ohajda Sebastián, Daniel Dávid
Juhás Matej, Hraška Filip, Križan Andrej, Nespešný Jozef tréner, Vajda Martin, Szeibeczeder Samuel

Program tréningov JAR 2017

2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.03. -30.06. TJ 16:00 TJ 16:00 TJ 16:00 TJ 16:00 voľno MZ doma 10:00 voľno

Káder družstva

15 Matúš
Baďanský
2002
25 Sebastián
Ohajda
2002
11 Andrej
Križan
2002
8 Lukáš
Hrančo
2002
5 Erik
Horváth
2002
13 Milan
Nasarik
2002
7 Samuel Filip
Antal
2002
9 Filip
Hraška
2002
6 Adam
Labach
2003
14 Tomáš
Telek
2003
16 Peter
Hubert
2003
17 Marcel
Plavník
2003
3 Denis
Kolínek
2003
10 Samuel
Szeibeceder
2003
12 Dávid
Daniel
2003
11 Tomáš
Hrušovský
2004

II. liga SŽ BFZ

Realizačný tím 2015/2016

Tréner: NESPEŠNÝ Jozef
MT: +421 902 030 600
E-mail: jonesp[]azet.sk

Asistent: ANDREJKO Ján

Vedúci: KOLÍNEK Josef
MT: +421 902 170 811
E-mail: kolinkovarenata[]gmail.com

27.kolo (03.-04. 06. 2017)

ŠK Svätý Jur -FC Ružinov 7:0(2:0)
FK Rača -Žolík Malacky 0:7(0:5)
MŠK Senec -ŠK Vrakuňa 1:0(0:0)
ŠK Bernolákovo -OFK Dun. Lužná 1:2(0:1)
Iskra Petržalka-NMŠK Bratislava1:4(1:2)
Dev. N. Ves -FKP Dúbravka 0:0(0:0)
PŠC Pezinok -ŠK Šenkvice 5:3(4:1)
SDM Domino -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.SDM Domino 2827 0 1139: 881
2.Žolík Malacky 2822 1 5116:2567
3.FK Rača 2820 2 6102:3062
4.Dev. N. Ves 2814 5 951:4447
5.ŠK Vrakuňa 2713 6 851:3645
6.ŠK Bernolákovo 2713 31161:5342
7.NMŠK Bratislava2712 51061:4041
8.MŠK Senec 2813 21368:5441
9.PŠC Pezinok 2711 51148:6538
10.OFK D. Lužná2810 31552:7433
11.ŠK Šenkvice 28 8 41663:9228
12.ŠK Svätý Jur 28 8 41638:8928
13.FKP Dúbravka 28 6 31939:8021
14.Iskra Petržalka28 4 61820:8818
15.FC Ružinov 28 0 52317:1485

30.kolo (10.-11. 06. 2017)

SDM Domino -Dev. N. Ves 4:0(2:0)
OFK Dun. Lužná -MŠK Senec 6:3(2:2)
ŠK Šenkvice -FK Rača 1:0(0:0)
ŠK Svätý Jur -Žolík Malacky 0:7(0:3)
FKP Dúbravka -Iskra Petržalka1:2(1:1)
ŠK Vrakuňa -PŠC Pezinok Ne 9:30
NMŠK Bratislava-ŠK Bernolákovo Ne10:00
FC Ružinov -voľno

Aktuality .....

Prípravné zápasy 2016/2017

PZ 1 21.01.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 1:3 (0:2) Domian
PZ 2 28.01.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Lok. Dev.Nová Ves 5:1 (3:1) Hrančo 2, Nasarik 2, Plavník
PZ 3 04.02.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 3:3 (1:1) Križan, Hrančo, Nasarik
PZ 4 11.02.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vajnory 2:4 (1:2) Plavník, Hraška
PZ 5 25.02.2017 Sobota 10:30 OFK Dunajská Lužná - Ivanka p/D 4:2 (3:0) Hrančo, Križan, Nasarik, Szeibeceder
PZ 6 04.03.2017 Sobota 10:30 OFK Dunajská Lužná - Nová Dedinka 0:0 (0:0)

Výsledky a rozpis zápasov II. Liga SŽ jar 2016/2017

18.kolo 25.03.2017 Sobota 10:00 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 0:7 (0:3) Nasarik 3, Plavník 2, Križan, Hraška
20.kolo 09.04.2017 Nedeľa 9:00 Dev. Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 1:1 (0:1) Plavník
22.kolo 22.04.2017 Sobota 10:00 FC Ružinov - OFK Dunajská Lužná 1:6 (0:2) Horváth, Hraška, Antal, Hrančo, Plavník, Szeibeczeder
16.kolo 26.04.2017 Streda 18:00 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 2:0 (2:0)
23.kolo 29.04.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Žolík Malacky 0:7 (0:3)
24.kolo 02.05.2017 Utorok 18:00 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 2:6 (0:2) Hrančo 3, Plavník, Križan, Nasarik
25.kolo 04.05.2017 Štvrtok 17:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 0:2 (0:0)
17.kolo 10.05.2017 Streda 17:30 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:4 (1:2) Plavník 2
26.kolo 13.05.2017 Sobota 10:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 1:4 (0:1) Antal 2, Nasarik, Hraška
21.kolo 17.05.2017 Streda 18:00 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 0:11 (0:4)
27.kolo 21.05.2017 Nedeľa 10:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 3:0 (0:0)
28.kolo 27.05.2017 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - Iskra Petržalka 6:0 (3:0) Nasarik 3, Antal 2, Hraška
29.kolo 03.06.2017 Sobota 10:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 1:2 (0:1) Nasarik, Plavník
30.kolo 08.06.2017 Štvrtok 18:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 6:3 (2:2) Nasarik 2, Antal, Szeibeczeder, Plavnik, Križan

Výsledky zápasov II. Liga SŽ jeseň 2016/2017

3. kolo 20.08.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 3:3 (1:1) Hrančo, Hraška, Križan
5. kolo 31.08.2016 Streda 10:00 OFK Dunajská Lužná - Dev. Nová Ves 1:2 (1:1) Križan
6. kolo 03.09.2016 Sobota 14:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)
1. kolo 07.09.2016 Streda 17:30 OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 1:4 (1:3) Hrušovský
7. kolo 09.09.2016 Piatok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FC Ružinov 2:0 (1:0) Krč, Nasarik
8. kolo 18.09.2016 Nedeľa 9:30 Žolík Malacky - OFK Dunajská Lužná 6:1 (3:1) Hrančo
2. kolo 21.09.2016 Streda 17:00 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 7:0 (4:0)
9. kolo 24.09.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 3:2 (1:0) Križan 2, Nasarik
10. kolo 02.10.2016 Nedeľa 9:30 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 2:0 (0:0)
11. kolo 08.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 1:0 (0:0) Baďanský
12. kolo 15.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 0:1 (0:1)
13. kolo 22.10.2016 Sobota 12:45 Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 0:0 (0:0)
14. kolo 29.10.2016 Sobota 10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 0:2 (0:1)
15. kolo 05.11.2016 Sobota 10:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 3:0 (1:0)

Prípravné zápasy 2016/2017

PZ 1 19.11.2016 Sobota 12:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 2:4 (0:1) Nasarik, Križan
PZ 2 26.11.2016 Sobota 14:00 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 4:3 (2:1) Plavník, Nasarik, Hrančo, Križan