U9 - prípravka - jar 2016/2017

Prípravka U9

Reffek Jaroslav, Štefek Jakub, Reindl Alexander, Reffeková Sophie, Kiss Oliver, Vodera Tomáš, Rigó Štefan, Mecele Branislav, Číkeš Adam, Rypák Peter

Benko Boris, Komár Dávid, Grega Viktor, Turkovičová Terezka, Cserepkai Peter, Urban Maxim, Vančo Oliver

Program tréningov JESEŇ 2016

2017 Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
01.03. -30.06. TJ 17:30 voľno TJ 17:30 voľno TJ 17:30 11:15 MZ DOMA voľno

Káder družstva

22 Terezka
Turkovičová
2007
9 Sophie Miriam
Reffeková
2007
11 Peter
Cserepkai
2008
5 Tomáš
Vodera
2008
17 Dávid
Komár
2008
7 Maxim
Urban
2008
0 Viktor
Grega
2008
0 Boris
Benko
2008
0 Michal
Benko
2008
0 Štefan
Rigo
2008
0 Adam
Čikeš
2008
0 Oliver
Kiss
2008
0 Michal
Blažek
2008
0 Alexander
Reindl
2008
0 Oliver
Vančo
2008
0 Koby
Kubovčák
2008
0 Jakub
Štefek
2008

Realizačný tím 2016/2017

Tréner: REFFEK Jaroslav
MT: +421 948 171 818
E-mail: j.reffek@gmail.com

Asistent: RYPÁK Peter
MT: +421 9
E-mail: []gmail.com

Vedúci:

23.kolo (03.-04. 06. 2017)

NMŠK Bratislava-ŠK Slovan 4:6(0:3)
FKM Karlová Ves-FK Inter 5:3(2:1)
Dev. Nová Ves -SDM Domino 2:5(1:1)
OFK Dun. Lužná -ŠTK Šamorín 19:1(6:1)
FK Rača -MŠK Senec 4:1(3:0)
FC Petržalka -ŠK Vrakuňa 3:5(1:2)
FKP Dúbravka -voľno

Tabuľka 2016/2017

1.ŠK Vrakuňa 2321 0 2193:3763
2.ŠK Slovan 2319 0 4203:7957
3.FK Inter 2415 1 9212:9446
4.FK Rača 2314 3 6126:7045
5.MŠK Senec 2314 1 8140:7343
6.SDM Domino 2413 2 9154:10141
7.FKM Karl. Ves 2312 2 9124:6538
8.FKP Dúbravka 23 9 113101:15428
9.OFK Dun.Lužná23 8 31299:12127
10.FC Petržalka 23 8 11499:11525
11.Dev. Nová Ves 23 7 21486:15123
12.NMŠK Bratislava24 1 12252:231 4
13.ŠTK Šamorín 23 1 12131:329 4

24.kolo (10.-11. 06. 2017)

FK Inter -NMŠK Bratislava19:2(9:1)
ŠK Vrakuňa -FKM Karlová VesSo 9:00
ŠK Slovan -Dev. Nová Ves So11:00
ŠTK Šamorín -FK Rača Ne11:00
FKP Dúbravka -OFK Dun. Lužná 13.6.17:00
MŠK Senec -FC Petržalka 13.6.19:00
SDM Domino -voľno

Aktuality .....

Prípravka U9 - rozpis a výsledky zápasov jar 2017

16. kolo 25.03.2017 Sobota 12:00 Dev.Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 3:2 (1:2) Reindl, Urban
14. kolo 02.04.2017 Nedeľa 11:30 FKM Karl.Ves - OFK Dunajská Lužná 9:1 (6:1) Vodera
15. kolo 08.04.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - NMŠK Bratislava 7:2 (3:1) Reindl 3, Vodera 2, Komár, Cserepkai
PZ1 23.04.2017 Sobota 11:00 Malinovov - OFK Dunajská Lužná 3:13 (1:6) Urban 3,Cserepkai 2,Kiss 2,Vodera,Grega,Štefek,Benko,Reffeková,Reindl
18. kolo 29.04.2017 Sobota 15:30 SDM Domino - OFK Dunajská Lužná 12:2 (4:0) Vodera, Urban
19. kolo 06.05.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠK Slovan 2:18 (1:7) Urban 2
20. kolo 14.05.2017 Nedeľa 11:00 FK Inter - OFK Dunajská Lužná 11:0 (3:0)
25. kolo 18.05.2017 Štvrtok 16:00 FK Rača - OFK Dunajská Lužná 6:3 (4:2) Vodera 2, Urban
21. kolo 20.05.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa 0:8 (0:2)
22. kolo 27.05.2017 Sobota 12:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 6:1 (3:1) Cserepkai
26. kolo 01.06.2017 Štvrtok 16:00 OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka 4:4 (2:4) Cserepkai 2, Urban, Vodera
23. kolo 03.06.2017 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - ŠTK Šamorín 19:1 (6:1) Urban 4,Cserepkai 4, Vodera 4, Reindl 2, Komar 2, Kiss, Štefek, Rigo
24. kolo 13.06.2017 Utorok 17:00 FKP Dúbravka - OFK Dunajská Lužná 4:9 (1:7) Cserepkai 5, Urban 2, Komár, Reindl

Prípravka U9 - rozpis a výsledky zápasov jeseň 2016

PZ1 13.08.2016 Sobota 16:00 OFK Dunajská Lužná - FK Vrakuňa 3:5 (3:3) Cserepkai 2, Turkovičová
13. kolo 08.09.2016 Štvrtok 16:00 FC Petržalka - OFK Dunajská Lužná 3:4 (1:2) Cserepkai 2, Komár, Prokopec
2. kolo 10.09.2016 Sobota 13:00 NMŠK Bratislava - OFK Dunajská Lužná 1:9 (0:4) Cserepkai 5, Urban 2, Rigo, Komár
12. kolo 15.09.2016 Štvrtok 11:15 OFK Dunajská Lužná - FK Rača 2:4 (2:2) Komár 2
3. kolo 17.09.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - Lok. Dev.Nová Ves 6:3 (4:1) Cserepkai 3, Komár, Urban, Benko
11. kolo 22.09.2016 Štvrtok 16:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka 4:0 (2:0) Cserepkai 3, Reffeková
1. kolo 27.09.2016 Utorok 17:00 OFK Dunajská Lužná - FKM Karlová Ves 3:1 (1:0) Cserepkai 2, Komár
5. kolo 01.10.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - SDM Domino 3:3 (2:2) Vodera, Cserepkai, Prokopec
6. kolo 08.10.2016 Sobota 11:00 ŠK Slovan - OFK Dunajská Lužná 6:1 (1:1) Cserepkai
7. kolo 15.10.2016 Sobota 11:15 OFK Dunajská Lužná - FK Inter 4:10 (1:4) Cserepkai 2, Urban, vlast.
8. kolo 22.10.2016 Sobota 9:00 ŠK Vrakuňa - OFK Dunajská Lužná 5:1 (2:1) Komár
9. kolo 27.10.2016 Štvrtok 18:00 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 4:4 (2:2) Cserepkai 2, Rigo, Urban
10. kolo 06.11.2016 Nedeľa 11:00 ŠTK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 1:17 (0:9) Cserepkai 4, Vodera 4, Reindl 3, Komár 2, Rigo 2, Urban, Štefek